Arşivler
  Tag Cloud
Metanet Güneş Enerjisi Sistemleri
Yazar | 5 YorumYorum Yap
Son güncelleme: 25 Ekim 2009,Pazar

metanet güneş enerjisi güneş pili inveretrMetanet Bilişim Ltd. olarak, Fotovoltaik () uygulaması, tasarımı, fizibilitesi, ihtiyaca yönelik yazılım arayüzlerin modifiyesini yüksek verimlilikte %100 Alman solar modullerini (170Wp-240Wp) ve İnverter (2700W- 30000W) teminini dünyanın en güçlü üreticileri arasında yer alan Alman Sunways AG kalitesiyle Türkiye ana distribütörü ve ortağı olarak araya, aracı, dağıtıcı koymadan direk fabrika önü birim fiyatları artı navlun olarak sunmaktayız. Temel hedef ve vizyon olarak amacımız ve motivasyonumuz avrupa menşeyli %100 her parçası alman üretimi yüksek performanslı (outputplus ile %17,5 lik verimler) mödülleri ve ona uygun yüksek performanslı (%98), on-grid solar inverterlerini Türkiye’deki, ana dağıtıcılara, Üniversitelere, son kullanıcıya proje ve uygulama yapan firmalarımıza en uygun kabul edilebilir maliyetlerde ve yüksek kalitede, tedariklerini sunmaktır.

Uygulama olarak; çatı uygulamaları, duvar uygulamaları (transparan hücrelerle), ince film uygulamaları, sulama uygulamaları alanlarında çalışmalarımız mevcuttur. Müşterilerimizin talepleri üzerine paket uygulama çözümleride hazırlamaktayız.
Solar Modül ürünlerimiz 5 yıl firma garantili olup, uygun kullanımda, kullanım ömrü minumum 50 yıldır. İlk 12 yıl %90 verim, 25 yıl %80 verimle çalışmaktadır. Uygulama çeşitlerine göre farklı watt değerlerinde modül çeşitleri ve modül miktarı sunmaktayız.Solar on-grid İnvertör ürünlerimiz ise, çıkış gücü 2.5 ile 100 KW arasında çeşitleri mevcuttur.

Uygulayacağınız proje kapsamında talep edilecek miktara göre Kasım 2009 itibari ile ürün birim Fiyatlarımız;

Solar İnverter (On-Grid):-Şebekeye bağlı sistemleri için fiyatları-
• 0-5 KW = 0.70 € / Watt peak başına
• 5-10 KW = 0.65 € / Watt peak başına inverter fiyatı
• 10-30 KW = 0.60 € / Watt peak başına inverter fiyatı
• 30 KW Üstü = 0.55 € / Watt peak başına inverter fiyatı

Solar Modül:
• 0-5 KW = 4.1 € / Watt peak başına
• 5-10 KW = 3.8 € / Watt peak başına fiyatı
• 10-30 KW = 3.4 € / Watt peak başına güneş pili fiyatı
• 30-80 KW = 3.2 € / Watt peak başına güneş pili fiyatı
• 80-100 KW = 3.0 € / Watt peak başına güneş pili fiyatı
• 100 KW ve Üstü = 2.8 € / Watt peak başına güneş pili fiyatı

• Fiyatlarımıza montaj ve KDV dahil değildir.

Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi, belge, paket çözümleri, uygulama alanları,yapılmış projeler ve teknik detaylar için, lütfen http://www.metanet.com.tr/Solar_Energy.html adresinden web sitemizi ziyaret ediniz. Uygulamalarınıza yönelik en uygun çözümü sunan paket sistemlerini oluşturmak veya projelerinize tedarikçi olmamız için lütfen bize mail atınız veya direk bize ulaşabilir sorularınız ve düşüncelerinizi ve projelerinizi bizimle paylaşabilir, çözüm ve tedarik üretme konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Saygı ve Sevgilerimizle İyi çalışmalar dileriz,
Metanet Team

Bu makaledeki bilgiler; Metanet Team üyesi Yıldız Altan (Electrical & Electronics Engineer) tarafından kaleme alınmıştır. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Unienerji adına
Admin.

Yorumlar

5 yorum
 1. Ocak 13, 2011

  MERHABA : GÜNEŞ ENERJİ KURULUM MALİYETİ : 12200 M’ MEYVE BAHÇESİ VE 80 METRE SONDAJ 1.5 KV SONDAJ POMPASI VE 100 LÜK TASARRUFLU 5 ADET BUZDOLABI TV BU SİSTEMİN KURULUM MALİYETİNİ BELİRTTİRSENİZ MEMNUN OLURUM AYRICA BU SİSTEM : BURSA : İZNİK İLÇESİ ELBEYLİ KASABASI ÖMERLİ KÖYÜ TACİR KÖYÜ ARASINDA KALAN ARAZİME KURMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA CEP 0533 369 49 42

  Cevap ver
 2. Ocak 18, 2011

  üç katlı bir bina artı dinamo kaç paraya mal olur

  Cevap ver
 3. Nisan 11, 2011

  5kw lık rüzgar türbini alacağım fakat buna karşılık inverter almam gerekiyor 5kw lık fiyatı ve kaç amperlik akü lazım ve bunları şarj edecek şarj kntrol cihazım nasıl olmalı gücü ve kalitesi gibi. bilgilerinizi bekliyorum saygılarımla

  Cevap ver
 4. Ağustos 22, 2011

  100 kw lik bir sistem yapmak istiyorum sebekeye bagli bana kaca maal olur

  Cevap ver
 5. Aralık 1, 2012

  Merhaba arıcılıkla uğraşıyorum bana aydınlatma küçük buzdolabı kompresör havalıtabanca ile zımba atacak su ısıtacakgerekli olanları siz daha iyi bilirsiniz,fiyat olarak bildirirseniz memmnun olurum.NOT.ŞU ANDA 4 ARKADAŞIM ALMAK İSTİYOR

  Cevap ver

Yorum yap

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. All Rights Reserved TM. Unienerji Copyright ©2007.