Arşivler
    Tag Cloud
Güneş Enerjisi Uygulamaları Videoları 3
Yazar | 1 YorumYorum Yap
Son güncelleme: 23 Ağustos 2010,Pazartesi

hakkında tarafımızca geliştirilen uygulamalardan bazılarına ait videoları aşağıda izleyebilirsiniz. Bunlar; ile elektrik enerjisi üretimi, ile elektrik enerjisi üretimi, güneş kueleri ile elektrik enerjisi üretiminde heliostatların kontrolü, aydınlatma, meteorolojik ölçüm cihazları, vb.,

ile elektrik üretim santrali için geliştirilen prototip ve elektronik sistemler- bilgisayar yazılımları

Yorumlar

1 yorum
  1. Mart 10, 2012

    çalışmalarınızı tebrik ederim.cebininizden para çıkmadan kemerköy santralının ören milas muğla verimini iyi bir projeyle artırmak isterseniz.fikrim sizi köşeyi döndürür.hidro elektrik sanraline uyguladığınız sistemi örende hem güneş hem rüzgar hem mini hidro santrala uygulamak isterseniz.santral soğutma suyunu yaklaşık 200 kottaki havuzuna-santralin kendi hazır basıp aşağıya indirirseniz santralın şebekesine satabilirsiniz.ayrıca burada bir çiftçi havuzunun suyunu 70 metreye basıp oradan suyunu 10 dönümlük tarlasına götürmek istiyor.buradaormandan arazi kiralamak ve mersindeki muşamba havuz yapım firması ile görüşürseniz buradakazıcı kepçe bol kot çok hızlı yükseliyor.iki kaynak sahibi arkadaşım.pinar köyünde öğretmenim.köylünün pompa masrafı dereköyden gelen içmesuyu için 2000-3000 lira aylık.bu da diger proje bol kazançlar.amin.Allah çalışana verir.uydudan kot kaynak ve haritaları inceleyebilirsiniz.bu işden maddi beklentim yok selamün aleyküm.

    Cevap ver

Yorum yap

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. All Rights Reserved TM. Unienerji Copyright ©2007.