Arşivler
    Tag Cloud
Led Spot – Led Floresan Lamba
Yazar | 1 YorumYorum Yap
Son güncelleme: 18 Mart 2009,Çarşamba

LED-Fluorescent-TubeBu Haftaki Ürünlerimizi Yine dünasından Seçtik. Bu haftaki ilk ürünümüz lambalı floresan. ürünün özellikleri ise ;

Ürünün boyu: 0.9m

Ürün 5mm 185 adet ledlerden oluşmuş olup 12W gücündedir.

%80 den daha fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır.  ve ultra parlaklığa sahiptir. Ürünün dış koruma kutusu çevreyle dost ve geri döndürülebilirdir. yaklaşık 3.5 yıllık bir ömre sahiptir.

özel çalışma şartlarına sahip olan led floresan tüp, gerilim dalgalanmalarında da oldukça iyi bir performansa sahiptir.

ürünün kullanım alanları arasında ise otel, toplantı odaları, fabrika – ofis, club, ev, yeraltı, garaj, süpermarketler, okullar, hastaneler, ve diğer aydınlatma mekanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

led floresan için daha fazla bilgi led floresan

 
Bu haftaki ikinci ürünümüz ise lamba.
LED-Spotlight Ürün alüminyum alaşımlıdır.  led spotun renkleri ise kırmızı, yeşil, mavi, beyaz ve sarıdır. çalışma gerilimi 220V AC dir. led spotun gücü ise 7W tır. aydınlatma değeri ise 210-500lm arasıdır. 

 ürüne ait bilgi için led spot

 

Yorumlar

1 yorum
  1. Ocak 19, 2010

    merhaba .izmir karsıyakadan .ikizler elektrik . sitenizdeki letli florasan lanbalardan nasıl temin edebilirim size nasıl ulasabilirim 0538 943 4738 tşk.

    Cevap ver

Yorum yap

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. All Rights Reserved TM. Unienerji Copyright ©2007.