Translate
      Arşivler
    Tag Cloud
Yeni Yıla Yeni(lenebilir) Enerji
Yazar | 1 YorumYorum Yap
Son güncelleme: 4 Ocak 2012,Çarşamba

sektörünün en büyük örgütü Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED), 20 Ocak’ta ‘ Sektöründeki Gelişmeler ve Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin Değerlendirilmesi’ konulu bir etkinlik düzenliyor.İstanbul Taksim Hill Otel’de gerçekleştirilecek etkinliğin amacı 2011’in son günlerinde Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin uygulanmasına dair esasların netleşmesi sonrası başlaması beklenen uygulamalar ve sektöründeki gelişmeler hakkında detaylı bilgi vermek.  

Bu önemli etkinlikte sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Konu ile ilgili bülten ve imajı ekte bulabilirsiniz.

 

İlginiz için teşekkürler.


Tarih: 20 Ocak 2012
Saat: 14:00 – 17:30
Yer: İstanbul Taksim Hill Otel

Ayrıntılı bilgi için:
info@gensed.org

gensedpr@gmail.com
tel: 0216 455 35 00

 

Yeni yıla yeni(lenebilir) enerji:

Güneşten bedava elektrik üretimi başlıyor!

 

Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin uygulanmasına dair esasların yıl sonuna doğru netleşmesi ile orta ölçekli işletmeler ve şahıslara yönelik güneş enerjisi uygulamalarında, yeni yıl ile birlikte hareketlilik bekleniyor. Sektörün en büyük derneği olan GENSED, Ankara’dan sonra İstanbul’da da konunun taraflarına bilgi verme amaçlı, ‘Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin Değerlendirilmesi’ konusunu da kapsayan bir etkinlik düzenliyor.

 

Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED), 20 Ocak günü Taksim Hill Otel’de, ‘Fotovoltaik Sektöründeki Gelişmeler ve Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin Değerlendirilmesi’ konulu bir etkinlik düzenliyor. Etkinliğin amacı, 2011’in son günlerinde Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin uygulanmasına dair esasların netleşmesi sonrası başlaması beklenen uygulamalar ve fotovoltaik sektöründeki gelişmeler hakkında detaylı bilgi vermek.

 

İhlas Fuarcılık’ın sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlik iki oturumdan oluşuyor. 14:00’te başlayacak etkinliğin ilk oturumunda GENSED Başkanı Prof. Dr. Engin Türe ve GENSED Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Prof. Dr. Şener Oktik fotovoltaik sektöründe yaşanan Türkiye’de ve dünyadaki son gelişmeler hakkında bilgi verecek. İkinci oturumda ise konunun ve alanın Türkiye’deki yetkin isimlerinden biri olan GENSED Genel Sekreteri Hakan Erkan, ‘Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği ve Uygulama Taslağının Değerlendirilmesi’ konulu bir sunum yapacak. Sunumun ardından, geniş zamanlı soru cevap kısmında konu ile ilgili detaylar görüşülebilecek.

 

Derneğe katkı sağlayacak ve herkesin katılımına açık olan bu toplantı ile ilgili bilgilere, GENSED Koordinatörü Melike Delice’den ulaşılabilir.

melike.delice@gensed.org,

0216 455 35 00 – 0530 280 65 02.

Yorumlar

1 yorum
  1. Nisan 6, 2012

    Yorumunuzu giriniz

    Cevap ver

Yorum yap

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. All Rights Reserved TM. Unienerji Copyright ©2007.