Translate
      Arşivler
    Tag Cloud
Türkiye’de Enerjinin Bugünü ve Geleceği
Yazar | Henüz yorum yapılmamışYorum Yap
Son güncelleme: 17 Mayıs 2012,Perşembe

hayati çetin 2012 Isparta sdüSüleyman Demirel Üniversitesi Jeofizik Kulübü, enerji kaynaklarının Türkiye’deki durumunu konu alan bir konferans düzenledi.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı tarafından verilen konferansta, doğal kaynakların etkin şekilde değerlendirilmesi ve enerji verimliliği üzerinde duruldu. Çetin, yaptığı sunumunda ve yenilenebilir enerji kaynaklarından da bahsetti.

hayati çetin 2012 Isparta sdü

Daha sonra Yalvaç’a geçen çetin; Enerjinin Bugünü ve Geleceği başlıklı bir konferans vermiştir.

Yalvaç Teknik Bilimler MYO’da 14.05.2012 tarihinde Türkiye’de Enerjinin Bugünü ve Geleceği başlıklı bir konferans düzenlenmiştir. Ülkemizin enerji kaynakları, potansiyeli, stratejiler, enerji verimliği anlatılmıştır. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdür Yardımcısı Hayati Çetin tarafından verilen konferansta, yenilenebilir enerjinin ülkemiz açısından önemi ortaya konulmuştur. Ayrıca yenilebilir enerjinin ülkemiz açısından önemi ve bu alanda yerli kaynakların kullanımı üzerinde durulmuştur.

hayati çetin 2012 Isparta sdü

hayati çetin 2012 Isparta sdü

hayati çetin 2012 Isparta sdü

http://yalvacteknik .sdu.edu.tr/tr/haber/yalvac-teknik-bilimler-myoda-enerji-konferansi-986h.html ve http://www.egirdir akingazetesi.com.tr/haber/haber/4383-isparta39dan-sdu-jeofizik-kulubu-turkiye39deki-enerji-kaynaklar.html adreslerinden yararlanılarak hazırlanmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum girilmemiş

Yorum yap

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. All Rights Reserved TM. Unienerji Copyright ©2007.