led fuarLED Sistemleri, Teknolojileri, Uygulamaları ve LED Aydınlatma Fuarı, sadece Türkiye’nin değil, Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da düzenlenen sektörün tek fuarıdır.

Özellikle Led Aydınlatma ürünlerinin yoğun olarak sergilendiği LED&LED Lighting Fuarı’nda, , reklam ürünleri, dekoratif ürünler, iç mekan ve malzemeleri gibi her türlü Led’li ürün ile bir arada sergilenmektedir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı koordinasyonunda 3 kez düzenlediğimiz LED Konferansı ve LED Yarışmasını da bünyesinde barındıran LED&LED Lighting Fuarı, Türkiye’nin Led’li ürünler ile ilgili önde gelen tüm kurumları, üniversiteler ve isimler tarafından da desteklenmektedir.

Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın LED’li ürünler ile ilgili sektörel etkinliği olan, LED&LED Lighting Fuarı, bu geniş bölgeden yoğun ilgi görmektedir. Her yıl ziyaretçi sayısı, kalitesi artan fuar, 2011 yılında 31 ülkeden 14.560 ziyaretçi tarafından takip edilmiştir. 2011 yılında %22 artış gösteren ziyaretçi sayımız, 2012 yılında daha fazla ülkeden daha fazla ziyaretçi ile birlikte en az %20’lik bir büyüme gösterecektir.

2011’de, dünyanın LED aydınlatma konusunda önemli üretici ülkeleri olan Japonya, Kore, Tayvan, Hong Kong ve Çin başta olmak üzere 17 ülkeden katılımcının yer aldığı fuarımıza gösterilen ilgi ve gelen talepler de, 2012 yılında fuarımızın katılımcı sayısı ve büyüklüğü olarak da en az %20 büyüyeceğini göstermektedir.

Sizi de Led Aydınlatma, Led’li Ürünler, Led Komponentleri kapsayan tek fuarı olan Led Lighting Fuarı’nda,

Mevcut pazarınızı güçlendirmek,
Yeni pazarlara açılmak, yeni alıcılarla tanışmak,
Gelişmekte olan bölge ülkelerinde faaliyet göstermeye başlamak,
Ürünlerinizi daha geniş kitlelere tanıtmak ve ulaştırmak için,

yerinizi almaya bekliyoruz…

LED&LED LIGHTING FUARI’NIN KOSGEB DESTEĞİ BU YIL DA DEVAM EDİYOR

27-30 Eylül 2012 tarihleri arasında organize edilecek olan 2012 Led&Led Lighting Fuarı, KOSGEB tarafından “Uluslararası İhtisas Fuarı” kapsamında destekleniyor.

Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın tamamını da içeren bölgede sektörün tek fuarı olan Led&Led Lighting Fuarı’nda yer alıp mevcut bayiler ile potansiyel bayi ve müşterilerle buluşarak iş hacmini artırmak isteyen tüm katılımcılar, KOSGEB’e başvurabilir.

http://www.ledfuari.com

Sergilenecek Ürün ve Hizmetler

LED Aydınlatma

İç Mekan Aydınlatma
Dış Mekan Aydınlatma
Sokak Aydınlatma
Endüstriyel Aydınlatma
Dekoratif AydınlatmaLED Trafik Sinyalizasyon Sistemleri
LED Tabelalar ve Göstergeler
LED Ekranlar
LED’li Diğer Ürünler
LED Komponentler

IC Sürücüler
Güç Kaynakları, Adaptörler
Kontrol Sistemleri
Optik Lensler
Wafer
LED Çipler

Dizgi Makineleri


Lehim Makineleri
Ölçüm Makineleri

LED Panel ve Arka Plan Aydınlatmaları