Translate
   Arşivler
  Tag Cloud
Seralar İçin Led Bitki Yetiştirme Lambası
Yazar | 1 YorumYorum Yap
Son güncelleme: 13 Nisan 2017,Perşembe

innotech_solar

Seralar için kış sezonunda, kapalı havalarda veya kapalı ortamlarda bitki yetiştirmeye olanak sağlayan, ayrıca sera içerisinde ışığa destek sağlamak amacıyla da kullanabileceğiniz ürünlerimiz isteğe göre üretilebilmektedir. Mevcut ürünlerimiz arasında en çok tercih edileni 2 metre yüksekliğe asıldığında 4-6-8-10 M2 metre karelik bir alanda etkili olmaktadır. Ürünlerimizi kendi test seralarımızda test etmekteyiz. Yüksek ortam sıcaklıklarında bile sorunsuz olarak çalışacak şekilde tasarlanan ürünlerimiz üstün bir soğutma teknolojisine sahiptir. Ürünleri kapalı ortamlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz 1mm kalınlığında dayanıklı ve fırın boyalı metal bir kutu içerisinde sizlere sunulmaktadır. Kolay montajı ve bağlantısı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerimiz AC220 Volt ile çalışmaktadır. Ürünlerimizin sahip olduğu üstün çalışma performansı ile sahip olduğu özel dalga boyundaki ledlerden maksimum seviyede ışık alınmasını sağlamaktadır. Üstün besleme ve çalışma tekniği sayesinde ısınma problemleri de ortadan kaldırılarak ledlerin ve bitki yetiştirme lambasının ömrü uzatılmıştır. Tescil işlemleri firmamız adına yapılmakta olan ürünümüzün en önemli özelliği sahip olduğu çalışma frekans değeri ve çalışma modülasyonudur. Ürünümüzün diğer lambalara göre üstünlükleri arasında; karanfilde erken çiçeklenme ve uzun gövde uzunluğu, çilek-domates-salatalık-biber ve marul gibi diğer sebze ve meyvelerde ise daha kaliteli ürünler ve erken hasat sağlamasıdır. Test seramızda yaptığımız denemeler neticesinde ürünümüzün üstünlükleri klorofil ölçümleri, ürün ağırlık ölçümleri, ürün boy ölçümleri gibi çeşitli ölçümler ile ispatlanmıştır.

Home line serisi, seralara özel olarak tasarlanmış olup yüksek ortam sıcaklıklarında çalışmaya uygundur. Sahip olduğu üstün çalışma modülasyonu sayesinde bitkilerde maksimum büyüme sağlanır. Yerli üretim olan ürün karanfil, domates, çilek, marul, salatalık, biber seralarında denenmiş üstünlüğü ispatlanmıştır. Üzerinde bulunan 3W ledlerin sahip olduğu dalga boyları 630nm,  640nm, 660nm, 445nm, 460nm ve 470nm olup özel bir yöntemle modülasyonlu olarak enerjilendirilmektedirler.

 

Aşağıdaki resimlerde ürünlerimiz, ürünlerimizin deneme aşamaları için kurulan test seraları, deneme amaçlı büyütülen karanfil bitkileri ve domates bitkileri üzerindeki etkileri görülmektedir.

Anahtar kelimeler: ,LED Bitki Yetiştirme Lambası,LED Bitki Yetiştirme Lamba, LED Bitki büyütme Lambaları,LED Bitki büyütme Lambası,LED Bitki büyütme Lamba

 

 

 

 

led bitki yetiştirme lambası

led bitki yetiştirme lambası

led bitki yetiştirme lambası

led bitki yetiştirme lambası

 

 

 

 

 

Yorumlar

1 yorum
 1. Şubat 11, 2015

  Selamlar,
  Seralarda kullanılan bu led ve sürücüsü, sanayi ürünü şeklindemi satılır,
  Deneysel olarak güneş görmeyen evde bitki yetiştirmek için minik bir set satınalmak mümkün değilmidir.

  Cevap ver

Yorum yap

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. All Rights Reserved TM. Unienerji Copyright ©2007.